RADA 2019

2019-10-22

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Głównego Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP serdecznie zapraszam na Radę Stowarzyszenia, która odbędzie się 6 grudnia 2019 r. (piątek) o godzinie 9.00 w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego  w Katowicach, ul. Bankowa 11b (parter). Obiad, uroczysta kolacja oraz noclegi zaplanowane są w hotelu Novotel Katowice, przy Al. Roździeńskiego 16 w Katowicach

Rada Stowarzyszenia przygotowana została wspólnie z Oddziałem OSPSBHP w Katowicach  i poświęcona będzie podsumowaniu działań Zarządu Głównego, a także działań zarządów Oddziałów OSPSBHP w roku 2019. Program Rady wzbogacony został o szkolenie, które przeprowadzą członkowie Zarządu Głównego OSPSBHP.

Bardzo proszę o przesłanie do członków Państwa Oddziałów pełnej informacji o organizacji Rady a także o uważne zapoznanie się ze szczegółami zawartymi w piśmie przewodnim wraz z załącznikami.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,

Elżbieta Bożejewicz