SAWO Poznań 2021

2020-09-30

PONOWNA AKTUALIZACJA terminu SAWO.

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa

SAWO --- 26-28 kwietnia 2021r.

Temat: Konferencja - Targi SAWO 21-23.04.2020 - komunikat 1

Dzień dobry Państwu

 

Dużymi krokami zbliża się kolejne wydarzenie, w którym nasze Stowarzyszenie aktywnie uczestniczy od lat – Targi SAWO   21-23.04.2020

Podczas SAWO Zarząd Główny OSPSBHP będzie organizatorem konferencji na temat: Wypadki i zdarzenia potencjalne wypadkowe - źródło wiedzy o lukach w systemie zarządzania bezpieczeństwem pracy. Szukajmy przyczyn źródłowych! W załączniku przesyłam Państwu folder informacyjny z prośbą o rozpropagowanie wśród członków waszych oddziałów.

Konferencja odbędzie się 22.04.2020 r. w godz. 11:00 – 14:00 w sali konferencyjnej Zielona, Pawilon nr 3. Rejestracja uczestników od godziny 10:00.

 

Uwaga! Udział w konferencji wymaga wcześniejszego zgłoszenia uczestnictwa, które należy wypełnić elektronicznie klikając w poniższy link:

 

ZGŁOSZENIE NA KONFERENCJĘ

 

Przez cały okres targów czynne będzie również stoisko targowe OSPSBHP, do odwiedzin którego zapraszamy.

Zarząd Główny daje możliwość wszystkim chętnym osobom, oddelegowanym przez poszczególne Oddziały, pełnienia dyżurów na stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP. 

Zadaniem osób dyżurujących będzie promowanie stowarzyszenia i zachęcanie do wstąpienia w nasze szeregi. Jak co roku dostępne będą ulotki, gadżety itp.

 

Bardzo proszę Zarządy Oddziałów o wytypowanie ze swojego grona osób i proponowanych terminów dyżurów w blokach 1-2 godzinnych. Dane osób i godziny proszę wpisać do załączonej tabeli i odesłać na adres: sekretarz@ospsbhp.pl

 

Proszę o podanie informacji najpóźniej do 10 kwietnia 2020.

 

Jednocześnie informuję, że nasze Stowarzyszenie zawarło z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi korzystne porozumienie, w ramach którego na głównej stronie internetowej ospsbhp.pl oraz na stronach poszczególnych oddziałów został umieszczony elektroniczny baner informacyjno-reklamowy Targów Sawo.

 

 

Z poważaniem,

Grzegorz Dudarski


Sekretarz Zarządu Głównego
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

tel. 601 179 871

 

www.ospsbhp.pl